LIIKLUSÕPETAJA KOOLITUS UUE, LÜHENDATUD PROGRAMMI ALUSEL JA HILJEM TÖÖKOHT ODIUM AUTOKOOLIS.

Liiklusõpetajatest on suur puudus ja praeguse seisuga see puudus süveneb lähiaastatel veelgi. Maaülikool alustab selle aasta detsembrikuus peale mõneaastast vaheaega uuesti mootorsõidukijuhi õpetaja baaskoolitusega. Kui teate kedagi, kes on huvitatud liiklusõpetaja koolitusest, siis palun edastage järgnev info:

Äsja ministri allkirja saanud MSJ õpetajate koolitamise oluliste muudatustega määruse jõustumise tulemusena alustab Maaülikool õpetajate baaskoolituse kursusega 18.dets. 2020.   Kogu täpsem info ja kursusele registreerimine toimub lingilt:   https://ois.emu.ee/pls/ois/!tere.tulemast?leht=OK.AY.VP&id_ay_programm=11702&id_ay_toimumine=16144&systeemi_seaded=3,1,12,1,

Lühidalt põhilised muudatused muudetud määruses: õpetaja baaskoolituse maht on nüüdsest 750 tundi (varem oli see 2422 tundi), millest 250 tundi on kontaktõpe; erikursused (õpetatavate kategooriate täiendamine) 75 tundi kategooria kohta, millest 25 tundi on kontaktõpe. Samaaegselt mitme kategooria täiendamisel võib kattuvate teemade osas kursuse mahtu vähendada.

Odium Autokool on väga huvitatud uute õpetajate värbamisest. Huvilistel palun ühendust võtta kalev@odium.ee, oleme valmis igakülgselt õpinguid toetama, kui asute peale õpetaja kutse saamist tööle meie koolis.